MÖBLER / Bord / Matbord 10673479
nr 1067 3479
Matbord
Med utdragsskivor, Carl Malmsten (1888-1972), längd: 140 + 2x60, djup: 90 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador, en utdragsskiva defekt (går ej att dra ut)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:13:28
7/11 16:33:12